הרשמה

פרטים חדשים אודות Paper Mario: The Origami King נחשפו

עוד פרטים על המשחק שיגיע ביולי

הסבר על הסיפור, הדמויות השונות והמשחקיות בכתבה, יחד עם טריילר חדש

אנחנו נמצאים קצת פחות מחודש ליציאה של Paper Mario: The Origami King, המשחק הבא בסדרת משחקי התפקידים הפופולרית של נינטנדו. היום אנחנו זוכים לקבל עוד מידע לגבי המשחק, הישר מנינטנדו עצמה.

המלך אולי המרושע מחליט להפוך את הממלכה על פיה ולהכניס את כל הגיבורים שלנו ואת הממלכה עצמה לסחרור של ממש. מריו יצטרך לעבור בכל רחבי הממלכה כדי להציל אותה מהמלך המרושע כשבדרך הוא יקבל עזרה מכל מיני חברים שונים ומשונים: Bob-omb שאיבד את הזיכרון שלו, אוליביה - אחותו טובת הלב של המלך אולי ואפילו באוזר בכבודו ובעצמו. העולם עצמו של המשחק מלא ב-Toads מקופלים בכל מיני מקומות ואזורים שונים על המפה ועוד הפתעות שינצלו את יכולות החיתוך והקיפול החדשות של מריו.

גם המשחקיות קיבלה הסברים נרחבים לגביה: בכל היתקלות עם אויב במהלך חקר המפה, מריו וחבריו לצוות יכנסו לזירה עם מעגלים שונים, כשבכל מעגל ימוקמו אויבים במקומות שונים. בתחילת התור, על השחקן תוטל המשימה לסדר את המעגלים בצורה כזו שתאפשר להם למקסם את כמות הנזק שיוכלו לגרום להם (בין אם על ידי סידור בטור או שורה מולכם). לשחקן יש כמות זמן מוגבלת לעשות כן, כך שהעניין מוסיף עוד אלמנט של לחץ וחשיבה מהירה. קרבות הבוסים במשחק יראו טיפה שונה, כשבהם סידור המעגלים יתן למריו את המסלול לפיו הוא ילך בזירה כדי להגיע אל הבוס כדי לתת לו את אחת המכות החזקות שלו. 

הפרטים הללו הגיעו יחד עם טריילר שלם שמציג את כל הדברים הללו, תוכלו לצפות בו כאן למטה.

Paper Mario: The Origami King יגיע לקונסולת ה-Switch ב-17 ביולי.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י