הרשמה

ה-Oculus Quest 2 עתידה לקבל עדכון נוסף לקצב הרענון שלה

עם קצב רענון גבוה באה אחריות גדולה

אחרי שבנובמבר משקפי ה-VR של Oculus קיבלו עדכון והם רצים עם קצב רענון של 90Hz, עושה רושם שבקרוב המשקפיים אף יגיעו ל-120Hz!

לפני כ-4 חודשים, רועי שלנו הצטייד בסט Oculus Quest 2, אני ידעתי מעט מאוד מה קורה בשוק ה-VR, אבל רועי כתב ביקורת נהדרת שגרמה לי להתעניין בנושא קצת יותר. עד אותו הזמן זלזלתי בכל מה שקשור ל-VR, המחיר לא היה משתלם והמשחק היחיד שבאמת משך אותי חוץ מ-Beat Saber היה Half Life Alyx, המשחק הראשון בסדרה אחרי יותר מעשור של ציפיה וסבלנות למשחק השלישי שכבר הפך למיתוס. בחודש האחרון הצלחתי להניח את ידי על ה-Oculus Quest 2 לפני שפעם נוספת נגמר המלאי, הרשמים שלי חיוביים במיוחד ואני מקווה שבאמת מדובר בעתיד של הגיימינג כמו שאנחנו מכירים אותו היום. בנובמבר האחרון הקונסולה קיבלה עדכון שמאפשר לקונסולה להגיע לקצב ריענון של 90Hz, יותר מה-72Hz שהקונסולה שוחררה איתם, אבל יכול להיות שבקרוב הקונסולה אף תוכל להציג משחקים בקצב רענון של 120Hz ולהוות תחרות רצינית יותר למקבילה של Valve, ה-Index.

במהלך סשן של שאלות ותשובות עם סגן נשיא Facebook Reality Labs, אנדרו בוסוורת' (Andrew Bosworth), אנדרו אישר כי הקונסולה עומדת לקבל עדכון על מנת לתמוך בקצב רענון של 120Hz. אנדרו אומנם לא נכנס לפרטים בנוגע לעדכון כזה, מה שיכול להעלות מעט סימני שאלה בנוגע לעדכון שכזה, אך אחרי שהקונסולה קיבלה עדכון דומה בנובמבר האחרון, ככל הנראה שהדבר אפשרי. עדכון כזה יכול להביא את ה-Oculus Quest 2 לרמת ביצועים דומה לזאת של ה-Valve Index (אבל כמובן שמדובר בהשוואה אחת על פני רבות כמו האופטיקה השונה, רזולוציה, הרמקולים ב-Index ועוד). הצג של ה-Quest 2 מסוגל להגיע ל-120Hz, אבל מה הדבר אומר בנוגע לצ'יפ שבתוך הסט ועל חיי הבטריה של הקונסולה? עוד מוקדם להגיד, אבל להביא את הקונסולה לקצב רענון של 120Hz אכן עומד להוות אתגר.

האם קניתם את ה-Quest 2 בעצמכם או שאתם שוקלים את זה? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י