הרשמה

המשחק Animal Crossing: New Horizons עלה על כל הציפיות ממנו

נינטנדו תצטרך להציב לו רף חדש וגבוה בהרבה

שובר שיאים לא מתחיל לתאר את הלהיט של נינטנדו

דיווחנו כאן באתר על כך שבדוחות הכספיים של השנה הכלכלית החולפת נינטנדו הציגה את נתוני המכירות האסטרונומיים של משחק סימולטור החיים החדש שלה, Animal Crossing: New Horizons, האחרון בסדרת משחקי Animal Crossing המצליחה. לפי הדיווחים, המשחק מכר למעלה מ-13 מיליון יחידות, שזה מספר משוגע, כן, אבל מסתבר שגם נינטנדו חושבת כך.

בסשן שאלון ותשובות שנתן נשיא נינטנדו העולמית, שונטרו פורוקאווה, במסגרת שיחות עם משקיעים בנושא הדוחות הכספיים, ציין הנשיא כי המשחק עלה על כל הציפיות ממנו. "מספרי המכירות הראשוניים של Animal Crossing: New Horizons עקפו את כל התחזיות שלו", אומר פורוקאווה. "אלו המספרים שחזינו שהמשחק ימכור בכל אורך חייו, בעיקר בהתחשב בזמן שעבר בין המשחק הזה לקודמו, אבל הכל קרה בקצב מהיר יותר משחשבנו".

המשחק גם הפתיע בצורת המכירות של המשחק, כש-50 אחוזים מהמכירות שלו היו בכלל דיגיטליות. הדבר היה נכון כמעט לכל אזור בעולם, מיפן ועד אירופה וארה"ב. כאן כנראה שלמגפת הקורונה הייתה השפעה רצינית יותר, שכן אנשים לא יכלו להגיע ולקנות את המשחק פיזית, ושירותי הדואר בהרבה מקומות בעולם עברו למתכונת חירום ודאגו קודם למשלוחים של מוצרים חיוניים. 

רוצים לדעת מה חשבנו על המשחק? תוכלו לקרוא את הביקורת כאן.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י