הרשמה

Saints Row IV מקבל הרחבה שטנית ומגיע לדור הבא

הטירוף מגיע בקרוב ל-Xbox One וה-PS4

Volition ו-Deep Silver הכריזו על הרחבה חדשה למשחק Saints Row IV אשר נקרא Gat Out Of Hell. ההרחבה תהיה זמינה גם בתור כותר עצמאי (שלא דורש את המשחק המקורי) במחיר של כ-20$ ותושק בתחילת 2015.

לפי טריילר חדש שהוצג ב-PAX Prime, שני המלאכים גאט(Gat) וקינזי(Kinzie) נכנסים לגיהינום על מנת להציל את הבוס שלהם שמכהן גם בתור נשיא ארה"ב. ע"פ המפתחת, גאט וקינזי יתמודדו מול "דמויות היסטוריות בולטות רבות" עד שלבסוף יעמדו פנים מול פנים מול השטן. אל תשכחו לירות לו בפרצוף כמה פעמים.

המשחק יכיל מצב קו-אופ לשני שחקנים וגודל מפת המשחק יהיה כמחצית מהעיר סטילפורט(Steelport) אליה התרגלנו במשך הסדרה כולה. שחקנים יקבלו גישה לנשקים חדשים ומוזרים כמו ה-Armchairmaggedon, כורסה נוחה עם שני מקלעים בצדדים, תותח לייזר, ורובה שיורה זרם של צפרדעים. כי למה לא? אם זה לא מספיק, תוכלו לנוע במהירות ברחבי הגיהינום בעזרת כנפי שדים.

כמו כן, Volition הכריזה על חבילת ה-Saints Row IV: Re - Elected Edition לקונסולות ה-Playstation 4 ו-Xbox One. החבילה תכיל את כל ההרחבות הקודמות שיצאו למשחק, כולל Gat Out Of Hell, ותביא את המשחק לקונסולות הדור הבא.

Saints Row Iv: Re - Elected Edition ו-Gat Out Of Hell יושקו ב-27 בינואר.

גיא דהן - עורך תוכן

גיא דהן - עורך תוכן

משחק על: PC בעיקר, על העצבים בשאר הזמן

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: Point& Click

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit ו-Star Wars: Racer

כשאני לא משחק אני: ישן

מסר לעולם: זה בסדר גמור לא לאהוב משחק מסוים, אבל זה לא בסדר לשנוא את מי שאוהב אותו

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

  1. 1

    18:32 31.08.2014 | pewdiepie pewdiepie

    נראה הרחבה ממש מגניבה אני מקווה לשחק בו

  2. 2

       | פורסם ע"י  

     

יש להתחבר כדי להגיב בדיון