הרשמה

הכירו את Project G-Assist, עוזר ה-Ai של GeFroce

עוד עוזר Ai לגיימינג, לאן זה כבר יכול להדרדר?

אחרי ההכרזה של Microsoft, גם Nvidia בעניין

לפני שבועיים Microsoft הציגה דמו שבאופן אישי פוצץ לי את המוח. בדמו החדש של Copilot שהוצג אפשר לראות את עוזר ה-Ai של החברה רואה, שומע ומבין את מה שקורה על המסך ואת מה שהשחקן מדבר איתו בזמן שהוא משחק Minecraft ועל ידי כך הוא מייעץ לו בזמן אמת מה לעשות. לפי דעתי זאת הסנונית הראשונה לקראת כניסתם של עוזרי Ai למינהם לעולם הגיימינג ועכשיו אנחנו מקבלים את ההכרזה של Nvidia למה שהיא קוראת לו Project G-Assist שגם הוא עוזר Ai שיעזור לכם לשחק טוב יותר ובצורה חכמה יותר.

במהלך תערוכת Computex 2024 שמתרחשת בימים אלו בטאיוון, Nvidia הכריזה על Project G-Assist והציגה דמו עבורו. הדמו הציג לנו את G-Assist בשילוב Ark: Survival Ascended. עוזר ה-Ai של Nvidia גם הוא יכול להבין מה קורה על המסך ולקבל שאלות בעל פה מהשחקן ועל ידי כך לענות לו ולהכווין אותו לפיתרון הטוב ביותר. בסירטון שפורסם אנחנו יכולים לראות את השחקן שואל את העוזר איזה נשק כדאי לו להכין בתחילת המשחק כשהוא מקבל תשובה ואת המצרכים שידרשו כדי להכין את אותו הנשק. לצד הדגמה של העוזר שנשאל איך השחקן יכול להיפטר מהקור על ידי הציוד שיש לו, העוזר עונה עם תשובה קצרה ומסכמת אבל גם מאפשר לשחקן לקפוץ ל-Wiki של המשחק כדי לקבל עוד מידע בנושא.

מלבד יכולות אלה, G-Assist יוכל לעזור לכם גם להגדיר את המשחק כמו שצריך כשהוא יודע לקרוא את חומרת המחשב שלכם ולספק לכם סיכום נוח של המידע, או לספק תובנות ולייעץ לכם איך למקסם את החומרה שלכם עם המשחק ואף לשנות את ההגדרות הגרפיות בהתאם למה שתבקשו, הדמו הציג את זה עובד עם Cyberpunk 2077 ואנחנו מקווים שזה יגיע לעוד משחקים עם הגדרות מורכבות. צריך להגיד ש-G-Assist תלוי בקבלת מידע מהמשחק בעזרת API ולכן סביר להניח שיקח זמן עד שניראה את הטכנולוגיה הזאת זמינה ועוד יותר זמן עד שהיא תיהיה זמינה בהרבה משחקים. נכון לעכשיו עוד לא פורסם מועד שבו G-Assist יהיה זמין ואני מניח בזהירות שזה יגיע עם דור כרטיסי המסך הבא שצפוי להגיע באיזור סוף השנה הנוכחית.
מה דעתכם על G-Assist? מתרגשים לנסות אותו? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי באלוה - עורך תוכן

רועי באלוה - עורך תוכן

משחק על: PC, PS5, Xbox Series S

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: FPS ומשחקי Co-Op

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit 2

כשאני לא משחק אני: כנראה שובר או מרכיב משהו

מסר לעולם: כל מה שעשיתי זה ניסיתי לחסוך טיפה לפנסיה

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י