הרשמה

שמועה: Hi-Fi RUSH יגיע לקונסולות ה-Playstation וה-Switch

אחד ממשחקי השנה שלנו עומד להגיע לעוד פלטפורמות, כך שאנחנו מקווים בשביל הכלל שהידיעה הזו נכונה

צ'אי! צ'אי! צ'אי!

אחרי המון שמועות, להן כבר התחלנו לכתוב כתבה שנגנזה אחרי שהתגלו כלא נכונות, נראה שהפעם אין דרך חזרה. אחד ממשחקי השנה שלנו ומשחק השנה שלי אישית, יגיע בקרוב לעוד פלטפורמות, ולמעשה יהפוך למשחק Multipaltform מן השורה.

הסיפור של למה כל הרשת חושבת שזה מגיע קצת מוזר, אך הסוף שלו רשמי כמעט לחלוטין. בתחילת היום הסתובבו בטוויטר תמונות כביכול מהקבצים של המשחק, המכילים חולצות מעוצבות לפי קונסולות ה-Playstation וה-Nintendo Switch. למרות שהדבר נראה אמין, ולמרות שהוא תואם את השקת החולצות שיצאו לאחרונה כעדכון חינמי לגרסאות השונות של המשחק לחגיגות השנה ליציאתו כמו שניתן לראות למטה, מי שפרסם אותן הלך לרדיט להודות שהוא לקח את התמונות מהרשת החברתית Tumblr. כאן נכנס העיתונאי טום וורן (Tom Warren), שעובד עם מייקרוסופט צמוד, והחליט לאשר בחשבון הטוויטר שלו כי הקבצים אמיתיים והמשחק ככל הנראה יגיע גם לפלטפורמות האלו.

כזכור, Hi-Fi RUSH הוכרז לפני שנה ויצא באותו היום כמשחק אקסקלוסיבי ל-Xbox ולמחשב, באחד מרגעי הגיימינג המשמעותיים של השנים האחרונות. כמו שכבר כתבנו כאן, מדובר במשחק פשוט מצויין שכדאי לכולם לשחק - ועוד דרכים לשחק בו לגמרי יעזרו לכם להגשים את זה. מה אתם חושבים על הסיטואציה? חושבים שיקרה גם למשחקים של סוני? כתבו לנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י