הרשמה

בשעה טובה: קונסולת ה-Oculus Quest לא תדרוש התחברות ל-Facebook בקרוב

וזה לקח רק השבתה של מספר שעות...

בקרוב לא נצטרך להתחבר לחשבונות ה-Facebook שלנו על מנת להשתמש בקונסולות ה-Oculus Quest שלנו

בפועל, החדשות הגדולות באמת מאירוע ה-Connect של Facebook היו שינוי שם החברה ל-Meta על מנת להרחיב את ה-"Metaverse" ולהביא אותו לחיים על פי החזון של מארק צוקרברג. אבל לא לשם כך התכנסנו כעת, במהלך Facebook Connect Livestream שהתרחש אתמול, לא רק קיבלנו את ההצגה של השם החדש של חברת Facebook, קיבלנו גם חדשה שתשפיע על משתמשי Oculus Quest: בקרוב לא תצטרכו להיות מחוברים לחשבונות שלכם על מנת להשתמש בקונסולה.

מעבר לתצוגה מתוסרטת בצורה מעט מביכה של גיימינג ב-Metaverse, מארק צוקרברג אמר כך: "ככל שהתמקדנו יותר בעבודה, בכנות גם שמענו את הטענות שלכם, אנחנו עובדים על כך שיהיה ניתן להתחבר לקונסולות ה-Quest שלכם עם חשבון פרטי שלא ידרוש את חשבון ה-Facebook הפרטי שלכם. אנחנו מתחילים לבחון תמיכה בחשבונות עבודה בקרוב, ואנחנו עובדים על מנת לבצע שינוי כזה בשנה הקרובה." הדבר ככל הנראה מגיע אחרי שבתחילת החודש ההשבתה של Facebook שנמשכה מספר שעות, גרמה לכך שמשתמשים רבים לא יכלו לגשת למשחקים שלהם על קונסולת ה-Quest שלהם.

עכשיו שאנחנו לא נצטרך להתחבר יותר ל-Facebook שלנו על מנת להשתמש בקונסולה, גם קיבלנו את החדשה כי San Andreas מגיע לקונסולת ה-Quest 2, מה העתיד עוד צופן עבור קונסולת ה-VR שלנו? נחכה ונראה. יש לכם קונסולת Quest? מחכים לשנייה שנוכל להיפרד מחשבונות ה-Facebook על הקונסולה? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י