הרשמה

יוצר סדרת Final Fantasy מכור ל-Final Fantasy XIV

אם הייתם צריכים ידיעה למצב רוח טוב...

הירונובו סקאגוצ'י, היוצר של סדרת Final Fantasy מכור למשחק ה-MMO הפופולרי בסדרה.

הירונובו סקאגוצ'י (Hironobu Sakaguchi), האבא של סדרת משחקי ה-JRPG הפופולרית, עזב את Square (עוד לפני האיחוד שלהם עם Enix) ב-2003 אחרי הכשלון של Final Fantasy: The Spirits Within ואחרי שבמשך תקופה ארוכה איבד את הרצון לעסוק בפיתוח משחקים. אבל ב-2004 הקים את Mistwalker שאחראית בין היתר על Fantasian, ובשנים האחרונות היחסים שלו עם Square Enix התחממו כאשר הוכרז כי הם יפיצו את Fantasian על הקונסולות השונות, אבל עושה רושם שסקאגוצ'י גילה עניין נוסף בסדרה שאותה גידל.

כבר ב-2021 ראינו ידיעות שונות כי סקאגוצ'י מכור ל-Final Fantasy XIV, משחק ה-MMO הפופולרי שאותו מפיק נאוקי יושידה (Naoki Yoshida) מאז 2013, ובשנה שעברה במהלך Final Fantasy 2024 London Fanfest אפילו ראינו את סקאגוצ'י ויושידה משחקים יחד עם הקהילה בעזרת ה-activity finder של המשחק. אחד הרגעים הכי זכורים מאותו אירוע הוא וידאו של סקאגוצ'י זורק קרב בוס והמתורגמן מעיר "הטנק הזה הוא צרה גדולה".

בריאיון ל-Bloomberg, סקאגוצ'י מתייחס לחזרה לעבודה עם Square Enix ועל התחושה המפחידה  בכך כשהוא אומר "זה כמו לחזור לפגישת מחזור 20 שנה מאוחר יותר." בהמשך הוא מוסיף כי הוא שיחק בהרחבה החדשה Dawntrail עד לריאיון עצמו וסיפר: "במקרה נדיר - ואני מדגיש ,מקרה נדיר - לפעמים אחד מעובדי Mistwalker יכנס ל-Final Fantasy XIV ואני אראה הודעה שאומרת 'היי, הפגישה עומדת להתחיל'".

בהמשך סקאגוצ'י הדגיש כי החזרה שלו לעבודה מול Square אינה אומרת שהוא חוזר לעבוד על משחקי Final Fantasy חדשים בהמשך להתחייבות עצמית ב-2004 שהוא ממשיך לפרויקטים חדשים והוסיף: "אם אני אחזור לסדרת Final Fantasy, אני לא יודע אם אצליח להנות מ-Final Fantasy XIV באותה מידה יותר". מה דעתכם על הידיעה הזאת? האם גם אתם משחקים בהרחבה החדשה של Final Fantasy XIV? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

 

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

 

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י