הרשמה

הפתעה: Beyond Good and Evil 2 עדיין בפיתוח

אחרי שנים של שקט, המפתחת שוברת שתיקה

הנה כתבה שלא חשבנו שנכתוב היום

רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם על Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition שההשקה שלו נמצאת כבר מעבר לפינה, המשחק אכן קיבל תאריך השקה כשהוא יגיע אלינו היום. בעוד שאלה חדשות משמחות כשתמיד נשמח לצלול חזרה לעולם של המשחק הוותיק, מה שבאמת מעניין אותנו לגבי Beyond Good & Evil הן חדשות כלשהן על המשחק השני. 

את החדשות והמידע שיש לנו על Beyond Good & Evil 2 אפשר לקצר פחות או יותר ל: הכרזה, שקט של שנים, עידכון שהמשחק עדיין בפיתוח, שקט של שנים, טריילר, עידכון שהמשחק עדיין בפיתוח, שקט של שנים וכבר הבנתם את הרעיון. הלופ המרושע הזה משחק לנו ברגשות כבר הרבה יותר מידי זמן כשבנתיים Beyond Good & Evil 2 זכה לתואר המפוקפק של המשחק עם הפיתוח הארוך ביותר כשהוא עוקף את Duke Nukem Forever. והנה אנחנו היום שוב פעם בשלב הטוב יחסית של הלופ בו אנחנו זוכים לקבל עידכון כי Beyond Good & Evil 2 עדיין נמצא בפיתוח. ההכרזה הזאת מגיעה אלינו מחשבון הטוויטר הרשמי של המשחק כחלק משירשור שאלות ותשובות לקראת המשחק השני.

בעוד שהציוץ מכריז בגאווה שהמשחק עדיין בנמצא בפיתוח, זה כל המידע שיש לנו וזה אות חיים חדש לגבי המשחק אחרי ארבע שנים של שקט. אנחנו לא יודעים האם נחזור לתקופה ארוכה של שקט או שההשקה של גרסאת 20 השנה למשחק המקורי תגרום למשחק השני לתפוס תאוצה ולחזור לכותרות. כנראה שנצריך לחכות ולגלות.

מה דעתכם על Beyond Good & Evil 2? האם אתם עדיין מחכים לו? ספרו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

רועי באלוה - עורך תוכן

רועי באלוה - עורך תוכן

משחק על: PC, PS5, Xbox Series S

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: FPS ומשחקי Co-Op

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit 2

כשאני לא משחק אני: כנראה שובר או מרכיב משהו

מסר לעולם: כל מה שעשיתי זה ניסיתי לחסוך טיפה לפנסיה

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  05:09 27.06.2024 | אנונימוס אנונימוס (אורח)

  אמא שלהם ז*** מפתחים את המשחק הזה יותר מידי זמן כל כך הרבה ציפיות אני מחכה לזה כל החיים שלי בזבזתי את כל החיים שלי בהמתנה מיותרת על המשחק המטומטם הזה כמה זמן לעזאזל לוקח לאנשים נורמלים לייצר משחק כולה לייצר משחק קטן

 2. 2

  12:03 29.06.2024 | siegfried siegfried

  אנונימוס תירגע מה יש לך

 3. 3

     | פורסם ע"י