הרשמה

מי הם המפתחים מאחורי Clair Obscur: Expedition 33?

המשחק המהמם כבש את הלב של כולנו כשהופיע משום מקום באירוע של אקסבוקס, יצאנו לבדוק מי עומדים מאחוריו

מאמא מיה

באמצע האירוע המפוצץ של אקסבוקס אתמול קיבלנו יהלום מפתיע במיוחד בדמות Clair Obscur: Expedition 33, משחק חדש לחלוטין מסטודיו חדש לחלוטין שהטריילר שלו היה כל כך טוב וגרם לנו לתהות עד כמה סטודיו חסר ניסיון כביכול יכול לספק משחק ברמה שהוצגה. למרות שהגבה עדיין למעלה - מבט על הסטודיו מספק מעט הסברים.

Sandfall Interactive הוקם בצרפת בשנת 2020 על ידי מפתחי Ubisoft לשעבר, שבאופן לא מפתיע בכלל מציינים את Assassin's Creed Unity (האחד שבפריז) בפורטפוליו שלהם. למרות שלא מדובר באותו הז'אנר בכלל כמו משחק התורות שיהיה Clair Obscur: Expedition 33, רוב מקימי הסטודיו מציינים את Final Fantasy VIII כמשחק האהוב עליהם כך שמקור ההשראה והחיבור בין המפתחים הופך לברור מאליו. למרות שאחרי ההצגה והעובדה שנראה כי המון רגש אמיתי הושקע בפיתוח המשחק אני בטוח שאפשר להרגיש בנוח עם לפתח אליו ציפיות - לא הייתי בכלל בונה על 2025 כשנת היציאה שלו כמו שהטריילר הציג. גם אם המשחק לא יהיה ארוך במיוחד, 5 שנות פיתוח לסטודיו חדש בסדר גודל של 60 עובדים זה לא ריאלי - לכן הייתי מצפה לראות אותו רק לקראת 2026, אך עם טריילר כזה מרשים אשמח להיות מופתע.

המשחק מתעסק במשלחת של לוחמים היוצאת לעצור ציירת בעלת כוחות על ההופכת את הציורים שלה למציאות ומביאה אסונות על העולם. הקרבות במשחק יתרחשו בתורות, כך שכל מתקפה שלכם או עליכם תתחיל אירוע QTE שיתגמל אתכם אם תצליחו ללחוץ על הכפתורים כמו שצריך. המשחק צפוי לצאת ב-2025 לדור הקונסולות הנוכחי ולמחשב - וביומו הראשון לשירות ה- Game Pass. מה חשבתם על המשחק? מרוצים מהבחירה ב-Final Fantasy VIII כהשראה? כתבו לנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י