הרשמה

למרות היותו חינמי: Multiversus היה המשחק המרוויח ביותר לחודש יולי

וזה עוד לפני שהגרמלינס מצטרפים לחגיגה...

מולטיוורסוס ממשיך ברצף ההצלחות

ההצלחה של MultiVersus, משחק המכות החדש המבוסס על הזיכיונות של WB, הייתה בסימן שאלה גדול מאוד לפני שיצא. מדובר בניסיון ראשון למודל חינמי המבוסס על Battle Pass ועונות בז'אנר המכות, והדימיון בין המשחק לבין Smash Bros, משחק המכות הנצחי של Nintendo, העלה תהיות לגבי כמה עיניים הוא יצליח להפנות אליו. מסתבר, שמדובר בלא מעט עיניים.

למרות שהמשחק זמין להורדה בחינם, ולמרות שהיה בכלל בתקופת ה-Pre-Season שלו לאורך חודש יולי - הוא סיים כמשחק המרוויח ביותר. הרווחים נבעו בעיקר מהגרסאות השונות בהן המשחק נמכר הנקראות - "Founders Pack" הכוללות בתוכן בין היתר הטבות שיקלו על השגת הדמויות ויאפשרו לכם להתחדש ברקעים אקסקלוסיביים. עוד נתון מרשים ל-WB הוא שלא מדובר במשחק היחיד שהכניסה המפיצה לשלישיה הראשונה של החודש. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ממשיך ברצף המכירות המרשים שלו, ומסיים את חודשו הרביעי בשוק במקום השלישי. לצורך השוואה, המשחק עקף הרבה שמות גדולים נוספים שיצאו השנה כמו Horizon: Forbidden West ו-Dying Light 2.

Multiversus ממשיך לגרוף כותרות חיוביות, ואי אפשר להגיד שאנחנו לא מרוצים. כפי שרשמנו בעצמנו, המשחק ראוי לדעתנו לכמות האהבה שהוא מקבל וכנראה ימשיך לקבל עם כל הטוב שבדרך. ניסיתם כבר את המשחק? מי הדמות האהובה עליכם? ואיזו דמות הכי תרצו שתצטרף? כתבו לנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י