הרשמה

המשחק Cyberpunk 2077 נדחה בעוד 21 ימים

כן, קראתם את זה נכון...

כשחשבנו שלא נראה יותר דחיות למשחק, זה הגיע ממש כעת, דחיה נוספת של המשחק לתחילת דצמבר.

אחרי הבטחה כי המשחק לא ידחה פעם נוספת, Cyberpunk 2077, אחד מהמשחקים הכי מצופים של השנה, נדחה פעם אחת נוספת (בתקווה אחרונה בהחלט, אנחנו כבר מוכנים להפתעות בנושא) ל-10 לדצמבר. המשחק הפעם כבר מוכן ו"מוזהב", אבל הסיבות לדחיה הפעם הן מעט שונות וקשורות בהוצאה של המשחק עבור כל הדורות ביחד בו זמנית.

במכתב שנכתב על ידי אדם באדאוסקי (Adam Badowski) ומרסין איווינסקי (Marcin Iwinski), ראשי הסטודיו נכתב: שלום לכולם, היום, אנחנו החלטנו להזיז את תאריך היציאה של Cyberpunk 2077 ב-21 ימים. תאריך ההשקה החדש הוא ה-10 לדצמבר. ככל הנראה, לאנשים יהיו רגשות מעורבים ושאלות, אז לפני כן, בבקשה, קבלו את התנצלותנו הכנה."

המכתב לאחר מכן המשיך בהסבר: "האתגר הגדול עבורנו כרגע הוא הוצאה של המשחק בדור הנוכחי, הבא ועל המחשב באותו הזמן, מה שדורש מאיתנו להכין 9 גרסאות לבדיקה, כל זה בזמן שאנחנו עובדים מהבית. מאחר ו-Cyberpunk 2077 התפתח והפך גם למשחק של הדור הבא לאורך הדרך, אנחנו צריכים להבטיח שהכל עובד כמו שצריך על כל הגרסאות בצורה חלקה. אנחנו מודעים לכך שזה עלול להראות לא הגיוני שכאשר מישהו אומר ש-21 ימים יכולים לעשות את ההבדל במשחק שהוא כל כך מאסיבי ומורכב, אבל הם באמת עושים את ההבדל."

לאחר מכן קיבלנו הסבר קצר בנוגע לתהליך ההזדהבות של המשחק: "חלקכם כנראה תוהים מה זה אומר אחרי שכבר המשחק 'הזדהב' לפני זמן מה. לעבור אישורים, או 'הזדהבות', אומרים שהמשחק מוכן, הוא יכול להיות משוחק מההתחלה עד הסוף וכל התוכן נמצא בפנים. אבל זה לא אומר שהפסקנו לעבוד על המשחק ולהעלות את האיכות שלו. להפך, זהו הזמן שבו הרבה שיפורים ושינויים נכנסים לתוך המשחק שיגיעו אל כולם דרך מה שנקרא Day 0 Patch. זהו הזמן שאנחנו חישבנו לא נכון."

לסיום, נכתב: "אנחנו מרגישים שיש משחק נהדר בידינו ואנחנו מוכנים לקבל כל החלטה, אפילו את הקשות ביותר, אם זה יביא לכך שבסופו של דבר תקבלו משחק שתתאהבו בו.
מה דעתכם על הדחיה? האם היא נחוצה? תביא לשיפור של המשחק? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות בזמן שגם אנחנו מחכים בחוסר סבלנות למשחק כבר.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

    11:29 28.10.2020 | WarFox89 WarFox89

    אני די בטוח שיוביסופט והמפתחים של AC-V ו WD-L פותחים בקבוק שמפנייה עכשיו ונושמים לרווחה. עכשיו המשחקים שלהם לא יוצאים בסמיכות כל כך קרובה ל-CB2077 שזאת התאבדות עצמית.

  2. 2

       | פורסם ע"י