הרשמה

המשחק The Last of Us Part II הזדהב, צפו בטריילר הסיפור החדש

המשחק צפוי לצאת בחודש הבא

לפחות אנחנו יודעים שלא יהיו עוד דחיות בגלל הפיתוח של המשחק...

ההשקה של The Last of Us Part II (אולי המשחק הכי מצופה של סוני השנה) לא הייתה חלקה, בלשון המעטה: דחייה כפולה של המשחק, שמועות ודיווחים על עובדים שלא מרוצים והתנהלות רעה של המעסיקים ב-Naughty Dogs והדלפת ענק של סרטוני סיפור מתוך המשחק - כולם פגעו באירוע המשמח של יציאת משחק ההמשך לאחד המשחקים הטובים ביותר של סוני בעשור החולף. 

בתחילת השבוע קיבלנו ידיעה חיובית לגבי המשחק (סוף-סוף!), כשניל דרוקמן הודיע באינסטגרם שהמשחק הזדהב. לאלו שלא מכירים את הטרמינולוגיה, כשמשחק מזדהב זה אומר שהפיתוח על המשחק המלא הושלם והוא כבר נצרב על דיסק, מה שמשאיר רק יצירת עותקים ולוגיסטיקה של שליחה לחנויות. זה גם אומר שלמעט אירועים לוגיסטיים מיוחדים, המשחק יגיע בתאריך ההשקה המיועד לו - ה-19 ביוני. "בדרך כלל אנחנו חוגגים הזדהבות של משחק על ידי שתייה וחגיגות במשרד, אבל עכשיו כולנו תקועים בבית", אמר דרוקמן. "אני רק הייתי רוצה לברך את הצוות שלנו שהצליח להוציא את המשחק הכי שאפתני שאי פעם יצרנו".

בעוד חדשות לגבי המשחק, טריילר משחקיות/סיפור חדש הגיע אלינו כשהוא מציג עולם אפל וקודר, אפילו יותר מהמשחק הראשון. תוכלו לצפות בטריילר כאן למטה:

גם אתם לא יכולים לחכות ליציאה של המשחק? שתפו אותנו!

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י