הרשמה

סדרת לייב אקשן של Yakuza: Like a Dragon תעלה ב-Prime Video באוקטובר

מאיפה זה הגיע

הו כן, אנחנו כל כך בפנים

עם כל תרבות ההדלפות של השנים האחרונות, התרגלנו לגלות דברים הרבה לפני שהם מוכרזים רשמית. זה הופך את ההכרזה הבאה לחגיגה כפולה - כי לא רק שהיא הגיעה בהפתעה מוחלטת, היא גם קשורה לאחת מסדרות המשחקים האהובות עלינו באתר.

אחרי ההצלחה המאסיבית של Fallout הן מבחינת ביקורות והן מבחינת נתוני צפייה, שירות הסטרימינג של אמזון Prime Video ממשיך לסדרת משחקים פופולארית לא פחות, וכבר מספק תאריך יציאה. Like a Dragon: Yakuza, סדרת הדגל של Sega בשנים האחרונות, מקבלת סדרת לייב אקשן שכולה תופק על ידי יפנים ותעלה בשירות כבר באוקטובר. הסדרה תפוצל לשני חלקים בני 3 פרקים כל אחד שיתרחשו בשנת 1995 ו-2005 ויעקבו אחרי הדמות המרכזית מסדרת המשחקים Kiryu Kazuma אותו ישחק Takeuchi Ryoma.

שלושת הפרקים הראשונים יעלו ב-24 באוקטובר, ושלושת הפרקים הנוספים יעלו שבוע לאחר מכאן בראשון בנובמבר. מדובר בפרוייקט גיימינג הרביעי במספר בסדר גודל גדול אצל אמזון, ומצטרף לעונה השנייה של פולאאוט, סדרת לייב אקשן סופר מצופה ל-God of War ועיבוד חדש ל- Tomb Raider. איזה משחק יאקוזה הכי אהבתם? אילו דמויות מהסדרה תרצו שיופיעו בסדרה? כתבו לנו בתגובות.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

דור קציר - כתב תוכן

דור קציר - כתב תוכן

משחק על: Xbox Series X, Nintendo Switch, PS3, Wii U

בחיים לא תנצחו אותי ב:Mario Kart והמולטיפלייר של Uncharted 3

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Ratchet & Clank 3 ולגו באטמן

כשאני לא משחק אני: מכין קפה

מסר לעולם: תחייכו, זה לא עולה לכם כסף

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י