הרשמה

כל ההכרזות והחדשות מאירוע ה-Silent Hill Transmission 2024!

You were the chosen one??

אחרי המתנה ארוכה למדי, קיבלנו עדכונים חדשים בנוגע ל-Silent Hill 2 Remake

אחרי המתנה לא קצרה של שנה וחצי מהאירוע האחרון, הגיע הזמן לחדשות נוספות הקשורות להכרזות הקודמות על הסדרה. אז מוקדם יותר הלילה קיבלנו את ה-State of Play שהציג כבר את הטריילר החדש של Silent Hill 2 Remake (שלא הצלחתי להיסגר על דעתי בנוגע לו עד כה), אבל מה עוד אנחנו מקבלים היום שקשור לסדרה? אילו עדכונים בנוגע להכרזות הקודמות אנחנו נראה? הנה מה שקיבלנו במהלך הלילה.

Silent Hill 2 Remake

המפיק של הסדרה כבר בהתחלה אומר שהסטרים יתמקד ב-Silent Hill 2 ואנחנו מהר מאוד מתחילים בהצגת גיימפליי חדש לחלוטין. כבר על ההתחלה אנחנו רואים שינויים בצורה שבה חלק מהאירועים מתרחשים, איפה שג'יימס מוצא את הרדיו, ניכר מאוד הפעם שהשליטה שונה בהרבה ממה שאנחנו היינו רגילים אליו במשחק המקורי עם ה-Tank Controls, המשחק מרגיש הרבה יותר ממוקד באקשן עם טיפה יותר דגש גם על השרדות.

יחד עם זאת אני חייב לציין שהעיירה נראית ממש טוב, האווירה עשויה לא רע בכלל, הערפל של הרחוב שהוצג בטריילר נראה עבה למדי. אני לא יודע אם זאת ההצגה של הסטרים או הטריילר עצמו, אבל זה מרגיש שהמשחק לא רץ על 60 פריימים ויותר מרגיש נעול על 30. באותה נשימה אגיד שעיצוב הסאונד של המשחק הוא בין הדברים היותר מרשימים שאפשר להבחין בהם מהטריילר הזה.

הצגת המשחקיות נותנת הרבה, אולי קצת יותר מדי מהמשחק, זאת לצד הרבה מהסינמטיות גם שאני חייב לומר, נראית נהדר. התצוגת משחק שאנחנו כן רואים עד כה היא טובה מאוד (ומי ששיחק ב-Silent Hill 2 המקורי בוודאי זוכר את המשחק קול המאוד הזוי שהיה בו). יחד עם זאת גם אחד הדברים שבלטו לי מאוד מהר הוא השינוי בעיצוב של מאריה (Maria) וזה מרגיש כאילו הדמות שלה קיבלה שינוי תדמיתי ברמה מסויימת, אני לא יודע איך זה יראה במשחק המלא, אבל מהמעט שקיבלנו, עושה רושם שכנראה יהיה פה מקום לביקורת.

המשחק עתיד לצאת ב-8 לאוקטובר עבור ה-Playstation 5 והמחשב. הוא זמין כבר עכשיו לרכישה מוקדמת יחד עם שתי גרסאות שונות שזמינות דיגיטלית. מיד לאחר ההכרזה על תאריך השחרור של המשחק, קיבלנו גם ריאיון עם הצוות של Bloober Team שעובד על המשחק, ניכר שהם מאוד מתרגשים מהמשחק עצמו ומספרים גם על האתגרים של המעבר מהקלאסיקה למודרניזציה של המשחק. מתאוס (Mateusz), מעצב ראשי של המשחק, מספר גם כי יש מספר סופים שונים למשחק (כמובן לא מפרט אם מדובר בסופים שהיו קיימים במשחק המקורי או לא אבל ניתן להניח שמדובר באותם סופים).

בנוסף קיבלנו ריאיון קצרצר עם השחקנים של ג'יימס סאנדרלנד (James Sunderland) ומאריה (Maria) יחד עם הצצה ממש קלה למאחורי הקלעים של הצילומי Motion Capture עבור המשחק.

Return to Silent Hill

יחד עם ההכרזה על הרימייק ל-Silent Hill 2 לפני כשנה וחצי, קיבלנו גם הכרזה כי אנחנו מקבלים סרט חדש שמבוסס ומתרכז ב-Silent Hill 2 בבימוי של לא אחר מכריסטוף גאנס (Christophe Gans), הבמאי של הסרט Silent Hill מ-2006. אנחנו אמנם לא מקבלים טריילר לסרט החדש, אבל אנחנו מקבלים ראיון עם כריסטוף והצצה מאוד גדולה למאחורי הקלעים של הסרט שבנתיים נראה מאוד מרשים. הסרט היה במקור אמור לצאת השנה, אבל עכשיו אין חלון יציאה משוער לסרט, נותרנו עם הבטחה לפרטים נוספים בקרוב.

ופה ההצגה של Silent Hill Transmission מגיעה לסיומה, מיותר לציין שיצאתי בתחושות מאוד מעורבות וכך גם רבים אחרים. הרימייק של Silent Hill 2 נראה מבולבל (אני מקווה להיות מופתע באוקטובר לכשיצא). בזמן שהסרט של Return to Silent Hill נראה מרשים בנתיים, לא קיבלנו שום עדכון בנוגע לפרויקטים אחרים שהוכרזו כבר בעבר כמו Silent Hill Townfall או Silent Hill f (שציפיתי לשמוע עליו עוד ברגע שניגנו את מוזיקת הנושא של המשחק הראשון בהתחלה אבל נסתרות הן דרכי Konami).
מה דעתכם על השידור הזה? מחכים לאוקטובר? מפחדים מהיציאה של המשחק? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י