הרשמה

סיכום Nintendo Direct: האירוע התמקד במשחק ARMS

ARMS יגיע אלינו בחודש הבא

חברת נינטנדו קיימה אמש את אירוע Nintendo Direct, כשהאירוע עסק רק בשני המשחקים שיוצאים ממש בקרוב

אתמול בלילה נינטנדו קיימה את אחד מאירועי ה-Nintendo Direct המוכרים שלה ולמרות שרובנו קיווינו לראות מידע על Pokemon, הדיירקט דווקא עסק רק בשני המשחקים שיוצאים ממש בקרוב, ARMS שיוצא ביוני ו-Splatoon 2 שיוצא ביולי כשהראשון מביניהם קיבל את רוב זמן המסך.

בדיירקט קיבלנו מבט על הסגל הכמעט שלם של המשחק ועוד מידע על כל התצורות השונות של האגרופים והלוחמים. בנוסף, נחשפו עוד 3 דמויות חדשות: Kid Cobra, Byte & Barq ו-Twintelle כשלכל אחד מהלוחמים יש יכולות מיוחדות משלו שניתן לראות בדיירקט בהרחבה. בנוסף קיבלנו מידע על האגרופים עצמם כשלכל אחד מהם יש דרגת משקל שונה ויכולת שונה שנותנת יתרון מסוים למשתמש. בנוסף, נינטנדו מתכוונת לתמוך במשחק לטווח הארוך עם דמויות נוספות, זירות חדשות ואגרופים חדשים בחינם כעדכונים שוטפים למשחק.

עוד הודעה חשובה שהגיעה לקראת סוף הדיירקט קשורה בקיום של שני אירועי Global Testpunch (השם של נינטנדו לבטא פתוחה) שיתקיימו בשני סופ"שים שונים: ה-26 במאי עד ה-28 במאי וה-2 ביוני עד ה-4 ביוני (היום הראשון יהיה זמין רק לחשבונות של ארה"ב אז שווה לדאוג לזה מראש). הפעם הקודמת שהיה בטא למשחק חדש של נינטנדו היה ל-Splatoon 2 שהיה מאוד מוצלח וזכה להרבה פידבק חיובי.

ואם כבר ב-Splatoon 2 עסקינן, הדיירקט הסתיים בטריילר לחלק הסינגל-פלייר של המשחק. הטריילר עצמו משעשע ומראה את היריבים השונים לאורך הסיפור ומחזיר כמה דמויות מרכזיות.

אתם מוזמנים לראות את הדיירקט כאן ונשמח לשמוע מה חשבתם עליו והאם אתם הולכים לקנות את המשחקים כשיצאו.

ARMS יגיע ל-Nintendo Switch ב-16 ביוני, ו-Splatoon 2 יגיע ב-21 ביולי 2018.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י