הרשמה

מיקרוסופט מסבירה למה מיינקראפט לסוויץ' רץ ב-720p בשני מצבי המשחק

המשחק רץ ברזולוציה של 720p הן במצב נייד והן במצב נייח

"העניין עם הרזולוציה לא קשור לכוח של הקונסולה", כך נאמר עפ"י מיקרוסופט

המשחק המצליח Minecraft ממשיך עם מסורתו הנהדרת של לצוץ בכל קונסולה אפשרית, גם השנה עם יציאתו לקונסולת הנינטנדו סוויץ' החדשה. הגרסה לסוויץ' כוללת את המשחק בנוסף לחבילה של הדמויות מריו ולואיג'י כפי שדיווחנו. מדיווחים ראשונים של שחקנים זה נראה כי המשחק רץ ברזולוציה של 720p הן במצב נייד והן במצב נייח, בניגוד לרוב המשחקים על הקונסולה שבהם הרזולוציה של המשחק עולה כשהמשחק עובר למצב נייח ולטלוויזיה.

ההשערה הרווחת בעיקר בגלל הנתונים של הסוויץ' אל מול שאר הקונסולות הייתה שהסוויץ' לא חזק מספיק כדי להתמודד עם המשחק ברזולוציה גבוהה יותר אבל מיקרוסופט מיהרה להפריך את הטענות הללו. בהצהרה שהחברה פרסמה היא טוענת ש"העניין עם הרזולוציה לא קשור לכוח של הקונסולה אלא דווקא לעובדה שלא התנסינו בשינוי מהיר של רזולוציות בין המצבים האלה ואנחנו לא יודעים כמה זה ישפיע על המשחק”.

בנוסף, לכל מי ששיחק בקונסולה טיפה יכול לראות שאין באמת בעיה של הרצת משחקים כבדים כשמשחקים כמו מריו קארט רצים ברזולוצית 1080p ב-60 פריימים לשנייה במצב נייח. זה גם אולי נותן תקווה לפאץ' של העלאת הרזולוציה בהמשך, אבל מיקרוסופט לא אישרה את זה רשמית.

שמואל מקונן - עורך ראשי

שמואל מקונן - עורך ראשי

משחק על: PC, 3DS, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, Oculus Quest 2

בחיים לא תנצחו אותי ב: Street Fighter, Killer Instinct, Super Smash Bros.

המשחק שהגדיר לי את הילדות: קרב קשה בין Chrono Trigger ל-Mega Man X.

כשאני לא משחק אני: עובד. לצערי.

מסר לעולם: 10000xp של אמת, אפס מורא.

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י