הרשמה

זה היה צפוי: כותר ה-God of War הבא נדחה

ואתם לא יכולים להגיד לי שאני טועה

בהודעה לא מפתיעה במיוחד, סטודיו Santa Monica מודיע כי משחק God Of War הבא נדחה

מיותר לציין שאחד מהמשחקים הכי מצופים כנראה של השנה הקרובה של לא מעט אנשים הוא God of War Ragnarok. מאז ההכרזה עם הטיזר הקצר במיוחד בספטמבר האחרון, עם חלון השקה קרוב למדי ל-שנת 2021, לא מעט שחקנים חיכו בקוצר רוח למשחק ההמשך. מיותר לציין כשישבנו מול האירוע בזמנו, היינו מעט סקפטיים שהמשחק באמת יצא בשנה הקרובה, אבל ניסינו להישאר אופטימיים, בזמן ש-Horizon Forbidden West כבר מרגיש קרוב מאי פעם, קיבלנו מעט מאוד פרטים בנוגע למשחק ההמשך המצופה של המשחק המצליח מ-2018, היום הסקפטיות שלנו נענתה בחיוב.

בלשון ההודעה נכתב כך: "מאז השחרור של הטיזר ל-God of War הבא בשנה שעברה, אנחנו קיבלנו כמות לא מעטה של אהבה מקהילתה השחקנים שלנו. אנחנו אסירי תודה לכל אותם אנשים שנרגשים לחוות את הפרק הבא בהרפתקאה של קרייטוס ואטראס. אנחנו נשארים מכווני מטרה להוציא משחק באיכות הכי טובה שאפשר בזמן שאנחנו דואגים לביטחונם של אנשי הצוות אשר עובד על המשחק והמשפחות שלנו. יחד עם זאת, החלטנו להזיז את חלון ההשקה של המשחק ל-2022. תודה רבה על התמיכה המתמשכת, אנחנו מכינים מספר דברים שאנחנו לא יכולים לחכות ולהראות לכם."

ההודעה, כמו שציינתי בהתחלה, לא מגיעה כהפתעה מוחלטת עבורנו, אבל גם אנחנו מעט מאוכזבים לראות את המשחק נדחה, עם זאת, לא יכולים לחכות ולראות מה הסטודיו Santa Monica מכין לנו בשנת 2022.

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

    18:28 03.06.2021 | siegfried siegfried

    אתה טועה.

  2. 2

       | פורסם ע"י