הרשמה

הסטודיו Telltale Games נסגר, כל הפרוייקטים העתידיים בוטלו

להתראות, ותודה על הכל

הפרוייקט היחידי שלא בוטל הוא Minecraft: Story Mode

הנה משהו שתפס את כולנו בהפתעה. Telltale Games שיחררו הצהרה לציבור בה הם מכריזים כי הם סוגרים את הסטודיו שלהם עקב פיטורים של עובדים רבים, וכי כל הפרוייקטים עליהם עבדו מבוטלים לאלתר.

"היום Telltale Games עשתה את ההחלטה הקשה להתחיל בתהליך סגירת הסטודיו אחרי שנה עם המון אתגרים. רוב העובדים של החברה פוטרו היום, עם קבוצה של 25 עובדים שנשארו כדי להשלים את מחויבויות החברה לשותפיה ובעליה. מנכ"ל החברה פיט האולי (Pete Howley) אמר בהצהרה: " זו הייתה שנה קשה מאוד עבור Telltale Games ופעלנו כדי לכוון את הסטודיו לכיוון חדש. הבאנו לכם את התוכן הטוב ביותר שלנו, וקיבלנו המון חוות דעת חיוביות, אבל זה לא בא לידי ביטוי באותה צורה במכירות. בלב כבד, אנחנו צופים בחברינו עוזבים את החברה ומפיצים את סגנון סיפור העלילה שלנו ברחבי תעשיית המשחקים."

בהתחלה הסטודיו דיווח כי צוות קטן מאוד ישאר על מנת לסיים את The Walking Dead: The Final Season, אך האתר US Gamer טוען כי לפי מקורות בסטודיו - הצוות שהיה אחראי על סדרת The Walking Dead פוטרו גם כן וכי הפרוייקט היחידי שהסטודיו עובד עליו הוא Minecraft: Story Mode כחלק משיתוף הפעולה של החברה עם Netflix. זה אומר שפרוייקטים כמו The Wolf Among Us: Season 2 ו-Stranger Things לעולם לא יראו אור, וכי סופה של סדרת המתים המהלכים, הסדרה שהביאה את Telltale Games לאור הזרקורים, היא גם סופה של החברה. הפרק השני של TWD: The Final Season ישוחרר בשבוע הבא, ופרטים נוספים לגבי הסגירה יגיעו בשבועות הקרובים.

בנימה אישית, שיחקתי בכל כותר שהסטודיו הזה הוציא (חוץ מ-Minecraft, כי גם לי יש גבולות), האהובים עליי הם The Wolf Among Us ו-Tales From The Borderlands. הראשון הכניס אותי לעולם פנטזיה שעשוי בצורה משכנעת ומעניינת וביקש ממני לפתור מקרה רצח מסתורי, והשני גרם לי לצחוק יותר מכל סרט קומדיה שראיתי ונתן לי לחוות את העולם המרתק של סדרת Borderlands מנקודת מבט שונה. אם מעולם לא שיחקתם בכותר של הסטודיו ואתם רוצים להתחיל עכשיו, אלו ההמלצות שלי, אני בטוח שתהנו כמו שאני נהניתי. 

 

גיא דהן - עורך תוכן

גיא דהן - עורך תוכן

משחק על: PC בעיקר, על העצבים בשאר הזמן

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: Point& Click

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit ו-Star Wars: Racer

כשאני לא משחק אני: ישן

מסר לעולם: זה בסדר גמור לא לאהוב משחק מסוים, אבל זה לא בסדר לשנוא את מי שאוהב אותו

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

  11:19 23.09.2018 | OfirOm OfirOm

  איזה עצוב :(
  חיכיתי כל-כך לעונה השנייה של TWAU ולמנוע החדש של טייטייל.
  היו שלום !

 2. 2

  12:56 23.09.2018 | siegfried siegfried

  טלטייל עזבה אותנו, ואיתה עזבה התקווה האחרונה של ז'אנר ה-point and click.

  כולנו נזכור אותם.

 3. 3

  20:22 23.09.2018 | WarFox89 WarFox89

  יום עצוב בתעשיית הגיימינג ...
  אני מקווה שהם ימצאו בית חדש והאנשים המוכשרים האלו ימשיכו ליצור ולהפתיע בעתיד.

 4. 4

  13:39 24.09.2018 | thespeeder thespeeder

  אף פעם לא אהבתי את המשחקים שלהם או בכלל את סגנון המשחק הזה
  חוץ מהפוקר עם heavy weapons guy מ- TF2

  לא מבין מה כל כך עצוב

 5. 5

     | פורסם ע"י