הרשמה

שמועות חדשות בנוגע לסדרת משחקי Persona רצות ברשת

וכמובן שאת הכל כדאי לקרוא עם קמצוץ של מלח...

אחד המדליפים המוכרים ביותר בקהילת Persona חזר ל-Twitter ואיתו הרבה מאוד שמועות שניתן רק לקוות שחצי מהן בכלל נכונות

אני לא אשקר, כל העסק של ההדלפות באינטרנט יכול להיות לעיתים מעט מתסכל עד כדי מעלה סימני שאלה, אבל לדעת שמשהו מאחורי הקלעים מרתחש וזז כשזה מגיע לסדרות האהובות עלי, זה גם משהו שיכול להעלות לי מעט את המורל. אחד מהמדליפים היותר מוכרים בקהילת Persona ברשת חזר לאחרונה ואיתו הרבה מאוד מידע שעד שכולו יהפוך לרשמי או יופרך, נאלץ לקחת עם קמצוץ גדול במיוחד של מלח, אבל אולי יש למה לחכות.

אחד מהציוצים שהתחילו גל מאוד גדול של דיונים בנוגע לסדרה עכשיו לא קשור ישירות בכלל לעובדה שקיבלנו הרגע רימייק ל-Persona 3, אלא בציוץ שמדבר כבר על המשחק השישי הבא בסדרה. המדליף בשם Midori בציוץ ב-8 לאפריל אמר כי "הצבע הדומיננטי של Persona 6 הוא ירוק", מה שעלול לאשר טענה ברשת כי פיסת אומנות ש-Atlus פירסמו בעבר כבר רמזה על כך שזהו הצבע עבור המשחק. באותו הציוץ מידורי גם הזכיר כי הפיתוח עבור המשחק התחיל עוד ב-2019 יחד עם Persona 3 Reload ו-Persona 5 Tactics.

לאחר מכן מידורי התחיל לצייץ ב-11 לאפריל כדי לציין את היום שבו הדמות הראשית של Persona 4 (תחת השם Yu Narukami) הגיע ל-Inaba, העיר שבה העלילה של המשחק מתרחשת. במהלך השירשור שבו דיברו על המשחק הרביעי, כאשר נשאלו בנוגע לרימייק עבור המשחק הרביעי, מידורי ענה "כן, אבל בבקשה תחכו עם זה קצת". הציוץ הזה הוביל לדיון על כך שהמשחקים הראשון והשני זקוקים לרימייק אף יותר, מה שהוביל לאישור של מידורי כי משחקים כאלה "יקבלו מהדורה מחודשת". לא ברור אם מדובר ברימייק או בהוצאה מחודשת של הגרסאות הישנות כמו האחת של ה-PSP (בדומה להוצאה של Persona 3 Portable לפני כשנה וקצת).

עושה רושם שאנחנו עתידים לקבל לא מעט בכל מה שקשור ל-Persona אבל כרגע אנחנו יכולים רק לתהות בנוגע להכל עד שנקבל חדשות, בתקווה יותר מאוחר השנה לקראת ה-Summer Game Fest. מה דעתכם על כל השמועות שקיבלנו? מחכים לחדשות בנוגע למשחקים החדשים? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י