הרשמה

3 משחקי Star Wars חדשים נמצאים בפיתוח אצל Respawn

תביאו לי עוד בבקשה

בהודעה לתקשורת נודע שמשחקי Star Wars חדשים נמצאים בפיתוח

הרבה דברים אפשר להגיד על סדרת משחקי Star Wars של EA שפותחו במסגרת ההסכם בלעדיות שלה עם דיסני, בין היתר על הכמות המעטה שלהם ועל האיכות של מה שכן יצא, אבל המשחק הכי טוב שבאמת יצא מכל התקופה הזאת הוא ללא ספק Jedi: Fallen Order. המפתחת Respawn Entertainment שאחראית בין היתר על Titanfall ועל משחק הבאטל רויאל הפופולרי Apex Legends, היו אמונים על הפיתוח של Fallen Order, משחק שמוכיח שהחברה מסוגלת לפתח גם משחק ממוקד נרטיב ולא רק משחקים מרובי משתתפים ולעשות את זה טוב.

היום נודע לנו שלא אחד, לא שניים, אלא שלושה משחקים חדשים בסדרת Star Wars נמצאים בפיתוח תחת הכנפיים של Respawn. בהודעה של EA ו-Lucasfilm נכתב כך: "הבמאי סטיג אסמוסן (Stig Asmussen) והצוות שלו כבר עובדים על הפרק הבא בסדרת האקשן הרפתקאה Star Wars Jedi, בנוסף אנחנו נשתף פעולה עם שני צוותים נוספים על מנת להביא לכם עוד חוויות בסוגות משחק שונות. פיטר הירשמן (Peter Hirschmann) יוביל את הפיתוח של משחק יריות מגוף ראשון מבית Respawn בסדרת Star Wars, לפיטר יש היסטוריה ארוכה עם סדרת Star Wars. המשחק השלישי שנמצא בפיתוח הינו משחק אסטרטגיה שמפותח בשיתוף פעולה עם סטודיו חדש בשם Bit Reactor, הסטודיו שייך לגרג פוארסטק (Greg Foertsch), מפתח ותיק בתעשיית המשחקים. Respawn תביים את משחק האסטרטגיה בזמן ש-Bit Reactor יובילו את הפיתוח שלו."

אחרי שנים של מיעוט במשחקי Star Wars מצד EA עם תחרות מצד Ubisoft, עושה רושם שאנחנו סוף כל סוף ניצבים בפני שינוי מסויים אחרי ההצלחה של Jedi: Fallen Order וההרחבה של Lucasfilm למפתחות ומפיצות נוספות, כל שנותר הוא לחכות. מה אתם חושבים על ההכרזה הזאת? מחכים בקוצר רוח לעוד? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

אור יהודה סגל - כתב תוכן

אור יהודה סגל - כתב תוכן

משחק על: PC, Nintendo Switch, Ps4, PsVita (ושאר שאריות של דורות קודמים)

בחיים לא תנצחו אותי ב: PVE, אין מצב שתנצחו אותי!

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Star Wars: Shadows Of The Empire

כשאני לא משחק אני: סטודנט להנדסה, צילום

מסר לעולם: UP, UP, DOWN, DOWN, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, B, A, START

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
  1. 1

       | פורסם ע"י