הרשמה

רשימת ה-Achievements של Cyberpunk 2077 דלפה לרשת

עוד יום, עוד חדשות על Cyberpunk 2077

רשימת ההישגים וגיימפליי חדש נחשפו

לא מדובר בתופעה שזרה לנו - תמיד לקראת השקה של משחק מסוים, יתחילו לעלות ברשת יותר ויותר הדלפות. חלקן קשורות לגיימפליי, חלקן קשורות לעלילה, כולן חושפות פרטים שהמפתחת מעדיפה שנגלה רק כאשר נניח את ידינו על המשחק עצמו. בתוך הקטגוריה הזאת נכנסת גם רשימת ה-Trophies/Achievements של המשחק, אותם שחקנים משיגים אחרי שהשלימו משימה או ביצעו פעולה מסויימת. כעת, רשימת ההישגים עבור Cyberpunk 2077 דלפה לרשת, ולמרות שהיא לא מכילה ספוילרים לעלילת המשחק, מה שהיא כן חושפת מספק רמזים קלים על המשימות הצדדיות ושאר הפעילויות שיהיו זמינות ברחבי Night City.

הרשימה במקור פורסמה בטעות באפליקציית GOG Galaxy, ומאז הוסרה, אך תוכלו למצוא אותה במלואה כאן. בסך הכל למשחק יהיו כ-45 הישגים, הנה חלק שתפסו את העיניים שלי:

 • Full Body Conversion: Install at least one implant in each system and body part.
 • Autojock: Buy all vehicles available for purchase.
 • Frequent Flyer: Find all fast travel dataterms.
 • Gun Fu: Kill or incapacitate 3 enemies in quick succession with a revolver or pistol in close combat.
 • Little Tokyo: Complete all gigs and NCPD Scanner Hustles in Heywood.
 • Breathtaking: Collect all items that once belonged to Johnny Silverhand.
 • True Warrior: Kill or incapacitate 100 enemies using melee weapons.
 • Two Heads, One Bullet: Kill or incapacitate 2 enemies with the same sniper rifle shot.
 • Legend of the Afterlife: Reach max Street Cred.

נראה שאם נרצה לראות את כל מה שיש למשחק להציע, נצטרך לעשות דברים כמו לשדרג את גופנו בכל איבר אפשרי, לרכוש כל רכב שקיים, להשלים את כל המשימות הצדדיות שיש עבור המשטרה המקומית או להרוג כמות מסוימת של אויבים עם נשק מסויים. זה לא נשמע קשה מדי, ולדעתי שחקנים שנהנים לצוד הישגים/גביעים יהנו ממה שהמשחק הזה יציע בתחום הזה. מרסין מומוט (Marcin Momot), מנהל הקהילה של CD Projekt Red, הגיב לדליפה בעמוד הטוויטר שלו ואמר: "למרבה המזל, הישגים חבויים נשארו חבויים כך שלא יהיו ספוילרים כבדים. עדיין, ישנם מספר דברים שהיינו שמחים שהיו נשארים פרטיים עד ההשקה." 

בחדשות אחרות על Cyberpunk 2077, פרסומת שעלתה לאוויר בגרמניה מציגה דקה(!) שלמה של גיימפליי חדש שמעולם לא הוצג. היא מציגה לנו את מערכת יצירת הדמויות באופן חטוף, קצת יותר על Night City ועוד קצת Johhny Silverhand, שזה תמיד משהו שמתקבל בברכה.

למי שלא זוכר, Cyberpunk 2077 היה אמור לצאת השבוע, אך נדחה עקב אופטימיזציה סופית לגרסאות ה-PS4 ו-Xbox One, והתאריך המעודכן הוא ה-10 בדצמבר. האם הוא יהיה התאריך האחרון? אף אחד לא יכול לדעת בוודאות, אך CD Projekt Red מנצלת את הזמן הנוסף שיש לה כדי להמשיך לשווק את המשחק, כפי שראיתם בפרסומת בטלוויזיה הגרמנית, ובנוסף גם עם פרק חדש בסדרת הלייבסטרים Night City Wire, אשר צפוי להיות משודר ביום חמישי, ה-19 בחודש, והתאריך הקודם של המשחק (אימוג'י בוכה). 

*רוצים לקבל את כל החדשות החמות ישר לנייד? הצטרפו לערוץ הטלגרם של Vgames!*

גיא דהן - עורך תוכן

גיא דהן - עורך תוכן

משחק על: PC בעיקר, על העצבים בשאר הזמן

בחיים לא תנצחו אותי במשחקי: Point& Click

המשחק שהגדיר לי את הילדות: Jazz Jackrabbit ו-Star Wars: Racer

כשאני לא משחק אני: ישן

מסר לעולם: זה בסדר גמור לא לאהוב משחק מסוים, אבל זה לא בסדר לשנוא את מי שאוהב אותו

צפיה בכתבות צוות תוכן צור קשר

תגובות

תצוגה מקדימה
הסתר | הצג תצוגה מקדימה
טוען...
 1. 1

     | פורסם ע"י